gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Piątek 10.07 8.00 - 20.00
Sobota 11.07 8.00 - 16.00
Niedziela 12.07 nieczynna
Poniedziałek 13.07 8.00 - 20.00
Wtorek 14.07 8.00 - 20.00
Środa 15.07 8.00 - 20.00
Czwartek 16.07 8.00 - 20.00

Continental ContiWinterContact TS780

opony Continental ContiWinterContact TS780

Continental ContiWinterContact TS780

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 108
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Continental

Zamów opony
Continental ContiWinterContact TS780

Sprawdź ofertę opon Continental ContiWinterContact TS780 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Continental ContiWinterContact TS780

Continental ContiWinterContact TS 780 to produkt na sezon zimowy zaliczany do klasy premium (wysokiej). Opona stworzona przez koncern Continental oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfort podczas jazdy w trudnych zimowych warunkach. Nawet na zaśnieżonych i oblodzonych nawierzchniach opona zachowuje odpowiednią przyczepność i zapewnia precyzyjne sterowanie. Nowoczesna rzeźba gwarantuje ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu oraz zapewnia długie przebiegi. Opona Continental ContiWinterContact TS 780 sprawdza się również na mokrej drodze.

Opona Continental ContiWinterContact TS 780 to nowoczesna opona, która charakteryzuje się wysoką jakością i estetyką wykonania. Konstruktorzy koncernu Continental dołożyli wszelkich starań, aby opona spełniała oczekiwania i potrzeby użytkowników. Continental ContiWinterContact TS 780 została wyposażona w kierunkowy wzór bieżnika oraz dwa szerokie kanały obwodowe. Taka rzeźba zapewnia odpowiednią trakcję na mokrej drodze. Woda i błoto pośniegowe zalegające na drodze zostają szybko i skutecznie usunięte z powierzchni styku opony z podłożem. Jest to bardzo dobra ochrona przed aqua i snowplaningiem. Dodatkowo powierzchnia klocków i bloków bieżnika została pokryta lamelkami, które układają się w kształt plastrów miodu. Wzór gwarantuje optymalną przyczepność na śliskiej nawierzchni. Nawet na śniegu i na lodzie krawędzie zapewniają bardzo dobry kontakt z drogą i precyzyjne sterowanie. Skracają również drogę hamowania, dzięki czemu samochód nawet w ekstremalnych drogowych sytuacjach zachowuje się odpowiednio. Lamelki mają również funkcję samo blokowania się, która zapewnia dodatkowe usztywnienie opony. Takie rozwiązanie poprawia charakterystykę jazdy podczas pokonywania zakrętów. Opona Continental ContiWinterContact TS 780 bardzo dobrze radzi sobie również na suchej drodze. Podczas cieplejszej zimy precyzyjne sterowanie i płynną jazdę zapewnia centralne żebro złożone z mocych klocków. Na barkach opony ContiWinterContact TS 780 zastosowano bloki, które stabilizują trakcję. Konstruktorzy zadbali również o zapewnienie komfortu podczas jazdy. Specjalnie wyprofilowane rowki boczne redukują poziom hałasu oraz drgania. Dzięki temu opony są ciche. Aby poprawić właściwości hamowania na mokrej i śliskiej nawierzchni zastosowano nowoczesną mieszankę gumową. Wzbogacono ją dodatkiem silikonu, który zapewnia odpowiednią elastyczność nawet przy niższych temperaturach. Dodatkowym atutem opony Continental ContiWinterContact TS 780 jest nowoczesny design.

Opona Continental ContiWinterContact TS 780 przeznaczona jest na sezon zimowy. Została stworzona z myślą o użytkownikach samochodów średniej i niższej klasy o przeciętnych mocach i pojemnościach silnika, którzy cenią cichą i bezpieczną jazdę. Opona bardzo dobrze sprawdza się w autach kompaktowych typu hatchback. Continental ContiWinterContact TS 780 radzi sobie zarówno na miejskich drogach jak i w trasie.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.