gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Poniedziałek 23.11 8.00 - 20.00
Wtorek 24.11 8.00 - 20.00
Środa 25.11 8.00 - 20.00
Czwartek 26.11 8.00 - 20.00
Piątek 27.11 8.00 - 20.00
Sobota 28.11 8.00 - 16.00
Niedziela 29.11 10.00 - 18.00

Continental VancoFourSeason 2

opony Continental VancoFourSeason 2

Continental VancoFourSeason 2

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 14
  • Sezon: Całoroczne
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Continental

Zamów opony
Continental VancoFourSeason 2

Sprawdź ofertę opon Continental VancoFourSeason 2 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Continental VancoFourSeason 2

Continental VancoFourSeason 2 to całoroczna opona klasy premium przeznaczona do samochodów dostawczych oraz minibusów. Odpowiedni konstrukcja bieżnika gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa na mokrej i suchej drodze. Model oferuje również bardzo długą żywotność, oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu polecany jest do zastosowań komercyjnych.

Continental VancoFourSeason 2, następczyni opony VancoFourSeason została zaprojektowana w taki sposób, aby zagwarantować wysokie osiągi w każdych warunkach atmosferycznych. Model wyposażono w płaski kontur opasania, dzięki czemu uzyskano większą powierzchnię styku opony z nawierzchnią. W efekcie opona VancoFourSeason 2 zapewnia lepszą przyczepność, niższe opory toczenia oraz mniejsze zużycie paliwa. Bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni zapewniają trzy proste kanały obwodowe połączone są z licznymi rowkami bocznymi, które sprawnie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe. Dzięki temu samochód jest zabezpieczony przed aqua i snowplaningiem. Klocki i bloki bieżnika zostały pokryte zygzakowatymi nacięciami lamelkowymi, dzięki którym opona zachowuje odpowiednią przyczepność na śliskiej i mokrej drodze. Mocne żebra obwodowe odpowiedzialne są za odpowiednią kierowalność. Sprawiają one, że ruchy kierownicy są dokładnie przenoszą na drogę. Mocne bloki w strefie barków sprawiają, że jazda jest płynna, a samochód prowadzi się stabilnie. Należy pamiętać, że nie jest to typowa opona zimowa. Bardzo dobrze radzi sobie podczas lekkich warunków zimowych, jednak na mocno oblodzonych i zaśnieżonych drogach należy zachować szczególną ostrożność.

Continental to jeden z przodujących dostawców produktów dla wielu dziedzin motoryzacji. Główne fabryki produkujące opony mieszczą się w Niemczech, Francji, Portugalii, Czechach i Rumunii. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1871 roku w Hanowerze. Continental trwale wpisał się w historii motoryzacji, opony Continental znalazły się na pierwszym wyposażeniu VW Garbusa.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.