gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Wtorek 27.10 8.00 - 20.00
Środa 28.10 8.00 - 20.00
Czwartek 29.10 8.00 - 20.00
Piątek 30.10 8.00 - 20.00
Sobota 31.10 8.00 - 16.00
Niedziela 01.11 10.00 - 18.00
Poniedziałek 02.11 8.00 - 20.00

Continental ContiCrossContact AT

opony Continental ContiCrossContact AT

Continental ContiCrossContact AT

Ocena: 4,5 / 6,0 1111500 Ilość opinii 22
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Continental

Zamów opony
Continental ContiCrossContact AT

Sprawdź ofertę opon Continental ContiCrossContact AT w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Continental ContiCrossContact AT

Continental ContiCrossContact AT to letnia opona klasy premium przeznaczona do dużych samochodów z napędem na cztery koła. Rekomendowane przez producenta zastosowanie to 50% droga utwardzona i 50% teren. Model gwarantuje bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia. Zapewnia dokładne sterowanie nawet na grząskim podłożu. Ze względu na dobre parametry trakcyjne nawet na śniegu sprawdza się również w niższych temperaturach oraz pokrytej śniegiem drodze.

Continental ContiCrossContact AT to opona wielozadaniowa typu all-terrain. Do produkcji bieżnika użyto wysokiej jakości mieszanki gumowej wzbogaconej krzemionką, która zachowuje odpowiednią przyczepność na mokrym i śliskim podłożu. Model charakteryzuje się precyzyjnym sterowaniem na grząskim podłożu. Wyposażono go w specjalnie wyprofilowany system rowków, który zapobiega przywieraniu błota i trawy do powierzchni bieżnika. Struktura poprawia również osiągi na mokrej nawierzchni. Boczne rowki oraz pogłębiona rzeźba zapewniają odpowiednie odprowadzanie wody, a nawet błota pośniegowego oraz ochronę przed poślizgiem hydrodynamicznym. Na barkach opony umieszczono solidne bloki, które umożliwiają redukcję napięć na krawędziach bieżnika, równomiernie rozkładają naciski, a także gwarantują płynną i stabilna trakcję. Zaletą opony Continental ContiCrossContact AT jest również agresywna i atrakcyjna wizualnie rzeźba bieżnika, która podkreśla jej wytrzymałość.

Continental to jeden z przodujących dostawców produktów dla wielu dziedzin motoryzacji. Główne fabryki produkujące opony mieszczą się w Niemczech, Francji, Portugalii, Czechach i Rumunii. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1871 roku w Hanowerze. Continental trwale wpisał się w historii motoryzacji, opony Continental znalazły się na pierwszym wyposażeniu VW Garbusa.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.