gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 24.10 8.00 - 16.00
Niedziela 25.10 10.00 - 18.00
Poniedziałek 26.10 8.00 - 20.00
Wtorek 27.10 8.00 - 20.00
Środa 28.10 8.00 - 20.00
Czwartek 29.10 8.00 - 20.00
Piątek 30.10 8.00 - 20.00

Continental Vanco-2

opony Continental Vanco-2

Continental Vanco-2

Ocena: 5,1 / 6,0 1111110 Ilość opinii 69
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Continental

Zamów opony
Continental Vanco-2

Sprawdź ofertę opon Continental Vanco-2 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Continental Vanco-2

Continental Vanco 2 to letnia opona klasy premium przeznaczona do samochodów dostawczych i minibusów. Model została stworzony z myślą o szczególnych potrzebach użytkowników segmentu komercyjnego. Opona charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania. Jest wytrzymała i ekonomiczna. Gwarantuje dokładne sterowanie, krótką drogę hamowania na każdym rodzaju nawierzchni oraz skuteczną ochronę przed aquaplaningiem.

Continental Vanco 2 powstała w oparciu o rozwiązania tradycyjnie stosowane w modelach osobowych. Dzięki temu uzyskano bardzo wysoki komfort podróżowania. Płaski kontur opasania gwarantuje większą powierzchnię styku z podłożem, a tym samym optymalne rozłożenie nacisków i niższe opory toczeni. Uzyskano w ten sposób dłuższe o 20% przebiegi (w porównaniu do poprzedniczki) oraz mniejsze zużycie paliwa. W czasie hamowania na mokrym opona dostosowuje się do kształtu nawierzchni, dzięki licznym nacięciom lamelkowym na powierzchni bieżnika. Gwarantuje to natychmiastową reakcję na zamianę prędkości nawet przy maksymalnym załadunku. Odpowiednie prowadzenie na suchej drodze zapewniają solidne barki opony, które stabilizują tor jazdy oraz zachowują bardzo dobrą przyczepność nawet na nierównej, lekkiej nawierzchni. Dodatkowa warstwa ochronna gumy na blokach zabezpiecza oponę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wewnątrz bieżnika umieszczono trzy warstwy mocnej wyściółki, która wraz ze sztywnymi bokami zapewnia nośność wynoszącą, w zależności od rozmiaru i indeksu nośności, nawet do 1,45 tony na oponę. Szerokie kanały obwodowe oraz boczne rowki sprawiają, że woda szybko odprowadzana, a zjawisko aquaplaningu w znacznym stopniu zredukowane.

Continental to jeden z przodujących dostawców opona na świecie. Firma istnieje od 1871 roku. Oferuje wysokiej jakości modele dla wielu segmentów rynku. Ważnym elementem działalności firmy jest rozwijanie nowych technologii, dzięki czemu wraz z Bridgestonem i Yokohamą, Continental stworzył oponę Run-flat. Ponadto firma jako pierwsza zaoferowała seryjną oponę z homologacją do 360 km/h.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.