gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Piątek 19.07 8.00 - 20.00
Sobota 20.07 8.00 - 16.00
Niedziela 21.07 nieczynna
Poniedziałek 22.07 8.00 - 20.00
Wtorek 23.07 8.00 - 20.00
Środa 24.07 8.00 - 20.00
Czwartek 25.07 8.00 - 20.00

Prawa autorskie

Właścicielem serwisu www.opony.com jest OPONEO.PL S.A. Wszelkie prawa, w tym autorskie prawa majątkowe i prawa do baz danych, w zakresie informacji dostępnych w serwisie oraz wysyłanych w newsletterze – w tym do artykułów, informacji, opisów i baz danych, przysługują spółce OPONEO.PL S.A.


Zabronione jest jakiekolwiek wykorzystywanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie opisanych wyżej materiałów bez pisemnej zgody spółki OPONEO.PL S.A.


Informujemy, iż wartość rynkową każdego z artykułów dostępnych w serwisie spółka OPONEO.PL S.A. wycenia na kwotę 300 zł. W przypadku wykorzystywania, kopiowania lub rozpowszechniania któregokolwiek z tych artykułów bądź innych wyżej opisanych materiałów, spółka OPONEO.PL S.A. obciąży podmiot odpowiedzialny za takie działania roszczeniami o zapłatę trzykrotnej wartości wynagrodzenia należnego za dany materiał, stosownie do postanowień art. 79 ust 1 pkt. 3) lit b) ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych [Dz. U. z 2000 r. Nr 80, poz. 904 z późn. zm.]. Dodatkowo spółka OPONEO.PL S.A. zastrzega możliwość dochodzenia odszkodowań na zasadach ogólnych, a także podejmowania kroków związanych ze ściganiem karnym przestępstw związanych z bezprawnym przywłaszczaniem jej praw.

Odpowiedzialność

Treści zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie Informacyjny i w ten sposób powinny być traktowane. Dokładamy wszelkich starań, aby serwis działał nieprzerwanie. Nie możemy tego jednak w pełni zagwarantować, dlatego zastrzegamy sobie prawo do czasowej przerwy lub ograniczenia dostępności do zasobów serwisu z przyczyn technicznych oraz z przyczyn niezależnych od redakcji serwisu. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialności za zawartość witryn, które zamieszczają odnośniki do serwisu oraz witryn, do których zamieszczone są odnośniki na stronie serwisu.

Przechowywanie danych osobowych i pliki cookies

Dane osobowe, które podajesz podczas zakupów będą wykorzystane wyłącznie w procesie realizacji zamówienia. Korzystanie z serwisu oznacza również zgodę na zapisywanie informacji w plikach cookies. Stosowane przez nas procedury gwarantują maksymalne bezpieczeństwo przechowywanych informacji. Powierzone nam dane są przechowywane z zachowaniem środków spełniających wymogi polskiego prawa. Szczegółowe informacje w zakresie danych osobowych i ochrony prywatności zostały zawarte w zakładce „Polityka prywatności”.Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.