gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 24.01 nieczynna
Poniedziałek 25.01 8.00 - 20.00
Wtorek 26.01 8.00 - 20.00
Środa 27.01 8.00 - 20.00
Czwartek 28.01 8.00 - 20.00
Piątek 29.01 8.00 - 20.00
Sobota 30.01 8.00 - 16.00

Continental Conti.eContact

opony Continental Conti.eContact

Continental Conti.eContact

Ocena: 4,2 / 6,0 1111200 Ilość opinii 2
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Continental

Zamów opony
Continental Conti.eContact

Sprawdź ofertę opon Continental Conti.eContact w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Continental Conti.eContact

Fantastyczne, ultranowoczesne opony przeznaczone specjalnie dla aut elektrycznych. Model Continental Conti.eContact został stworzony na sezon letni. Model ten jest zaliczany do opona klasy premium – najwyższej.

Przewiduje się, że do 2020 roku będą na świecie niemal 3 miliony pojazdów z napędem elektrycznym. Produkt firmy Continental, jednego z globalnych liderów branży, wpisuje się idealnie w ten trend. Pozwala samochodom elektrycznym na optymalizację osiągów, co w tej kategorii ma wyjątkowe znaczenie.

Przede wszystkim zmniejszono wyraźnie opór toczenia, przez zwiększenie średnicy opon. Jak wiemy, mniejszy opór toczenia to mniej energii zużytej przez auto, a więc mniejsze spalanie paliwa.

Jak dowodzą badania i testy, model Continental Conti.eContact charakteryzuje się aż o 30 procent mniejszym oporem niż standardowe opony dla aut o napędzie konwencjonalnym. Ścianki boczne produktu są wyjątkowo elastyczne, dzięki czemu ewentualne otarcia o krawężnik nie spowodują ani ich uszczerbku, ani utraty energii. To samo dzieje się przy ewentualnych nagłych manewrach czy na gorzej utrzymanych nawierzchniach; żadnych dodatkowych strat energii w takich sytuacjach. A więc zasięg auta jest dodatkowo zwiększony.

Nie bez znaczenia jest też bieżnik. Symetryczny układ sprawia, że opona sprawdza się idealnie również na mokrej nawierzchni, szybko i skutecznie odprowadzając wodę. Gładkie, ale szerokie rowki sprawiają, że na mokrej drodze opony wręcz „suną”, poprawiając wydatnie sprawność auta.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.