gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 23.02 nieczynna
Poniedziałek 24.02 8.00 - 20.00
Wtorek 25.02 8.00 - 20.00
Środa 26.02 8.00 - 20.00
Czwartek 27.02 8.00 - 20.00
Piątek 28.02 8.00 - 20.00
Sobota 29.02 8.00 - 16.00

Continental ContiProContact

opony Continental ContiProContact

Continental ContiProContact

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 1
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Continental

Zamów opony
Continental ContiProContact

Sprawdź ofertę opon Continental ContiProContact w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Continental ContiProContact

Przedstawiamy znakomite opony całoroczne dla pojazdów osobowych. Model Continental ContiProContact należy do klasy premium, a więc charakteryzującej się najlepszymi osiągami oraz najwyższą jakością.

Opony całoroczne przede wszystkim powinny być wszechstronne – sprawdzać się w najróżniejszych warunkach drogowych i pogodowych. Takie też te opony są. Prowadzenie na suchej nawierzchni jest idealne, model cechuje się niskim oporem toczenia, wysokim poziomem redukcji drgań i nierówności, jak również doskonałym „wyciszaniem” hałasu. Wszystko to sprawia, że kierowca w trakcie jazdy czuje się bezpiecznie i komfortowo. Tym bardziej, że droga hamowania na suchej nawierzchni jest bardzo krótka.

Na mokrej nawierzchni opona także wykazuje perfekcyjną przyczepność. Dotyczy to również manewrów hamowania, skrętu czy wyprzedzania. W żadnej z tych sytuacji model Continental ContiProContact nie traci stabilności i przyczepności. Jak wykazały testy, w tym te przeprowadzone przez użytkowników, omawiane opony nie tracą przyczepności także na ośnieżonej oraz oblodzonej drodze.

Powyższe cechy produktu zawdzięczane są nowocześnie skonstruowanemu systemowi bieżnika. Asymetryczny układ odpowiada za przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni, zaś „gęsta” sieć rowków bieżnikowych sprawdza się idealnie w procesie odprowadzania wody oraz błota spod kół, zapobiegając ryzyku wystąpienia aquaplanningu, które prowadzić może do poślizgu. Dodatkowo wytrzymała mieszanka zapobiega szybkiemu ścieraniu się bieżnika.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.