gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Poniedziałek 30.11 8.00 - 20.00
Wtorek 01.12 8.00 - 20.00
Środa 02.12 8.00 - 20.00
Czwartek 03.12 8.00 - 20.00
Piątek 04.12 8.00 - 20.00
Sobota 05.12 8.00 - 16.00
Niedziela 06.12 10.00 - 18.00

Continental VancoWinter

opony Continental VancoWinter

Continental VancoWinter

Ocena: 4,6 / 6,0 1111600 Ilość opinii 23
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Continental

Zamów opony
Continental VancoWinter

Sprawdź ofertę opon Continental VancoWinter w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Continental VancoWinter

Continental VancoWinter to zimowa opona klasy premium (wysokiej). Produkt koncernu Continental, VancoWinter,przeznaczony jest do samochodów segmentu Van. Oferuje bardzo dobrą przyczepność i kierowalność w każdych zimowych warunkach. Dzięki wzmocnionej budowie charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Odpowiednia rzeźba bieżnika gwarantuje odporność na aquaplaning.

Opona Continental VancoWinter oferuje bardzo dobre własności trakcyjne zarówno na mokrej, oblodzonej jak i zaśnieżonej drodze. Swoją wszechstronność zawdzięcza optymalnie dopracowanej rzeźbie bieżnika, która została zaprojektowana przy użyciu zaawansowanych programów komputerowych. W porównaniu do poprzedniego modelu, opona Continental VancoWinter gwarantuje krótszą drogę hamowania, oraz dłuższą żywotność. Bieżnik został pokryty bardzo dużą ilością gęsto ułożonych nacięć lamelkowych, które zwiększają liczbę krawędzi na powierzchni opony. Dzięki nim uzyskano lepszą przyczepność oraz krótszą drogę hamowania na śniegu i lodzie. Bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni gwarantuje długi, głęboki kanał obwodowy połączony z dużą ilością bocznych rowków, które mają kształt lejków. Woda i błoto pośniegowe są skutecznie odprowadzane z centralnej części opony na boki. Zmniejszono w ten sposób ryzyko aquaplaningu. Mocne bloki w części barkowej zapewniają płynną i stabilną jazdę. Boki opony zostały dodatkowo wzmocnione listwą ścierającą. Jest to zabezpieczenie przed uszkodzeniami bocznymi, np. obtarciem opon o krawężnik. Opona posiada również płaski kontur opasania, dzięki czemu zwiększono powierzchnię kontaktu opony z podłożem. Szeroki bieżnik opony Continental VancoWinter zapewnia powolne i równomierne zużywanie się bieżnika. Dodatkowym wzmocnieniem jest wysokiej jakości mieszanka gumowa oraz wewnętrzne stalowe opasanie. W porównaniu do poprzedniczki opona gwarantuje o 10% dłuższe przebiegi. Continental VancoWinter została kilkukrotnie zwycięzcą testów niemieckiego magazynu motoryzacyjnego Pro mobil zdobywając tytuł szczególnie polecanej.

Continental VancoWinter to wysokiej jakości opona zimowa przeznaczona dla samochodów typu Van, samochodów dostawczych, małych ciężarówek. Dzięki wysokiej wytrzymałości i żywotności bardzo dobrze sprawdza się segmencie komercyjnym.
rozmiar indeksy cena
Continental VancoWinter 185/75R16 104/102 R C 185/75R16 104/102 R 324 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.