gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 06.12 8.00 - 20.00
Czwartek 07.12 8.00 - 20.00
Piątek 08.12 8.00 - 20.00
Sobota 09.12 8.00 - 16.00
Niedziela 10.12 nieczynna
Poniedziałek 11.12 8.00 - 20.00
Wtorek 12.12 8.00 - 20.00

Pirelli P Zero Nero

opony Pirelli P Zero Nero

Pirelli P Zero Nero

Ocena: 5,1 / 6,0 1111110 Ilość opinii 95
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Pirelli

Zamów opony
Pirelli P Zero Nero

Sprawdź ofertę opon Pirelli P Zero Nero w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Pirelli P Zero Nero

Pirelli P Zero Nero to asymetryczna opona wysokich osiągów klasy premium. Przeznaczona jest dla samochodów najwyższej klasy, które osiągają ekstremalne prędkości. Pirelli P Zero Nero to opona UHP zapewniająca wysokie parametry trakcyjne w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Ponadto cechuje się wysoką precyzją prowadzenia.

Pirelli P Zero Nero to nowoczesna opona sportowa skierowana dla miłośników szybkiej i dynamicznej jazdy. Bieżnik pomimo niskiego profilu jest bardzo odporny na przeciążenia i odkształcenia. Aby zagwarantować ochronę przed deformacją profilu pod wpływem działania siły odśrodkowej zastosowano kilkuwarstwową strukturę bieżnika. Opona Pirelli P Zero Nero jest również cicha, dzięki czemu jazda staje się bardziej komfortowa. Aby poprawić ogólne parametry trakcji zastosowano asymetryczny wzór bieżnika. Dzięki niemu opona zachowuje większą stabilność podczas pokonywania zakrętów oraz lepiej reaguje na ruchy kierownicy. Bieżnik ma bardzo dobry kontakt z podłożem, dzięki czemu udało się również skrócić drogę hamowania oraz poprawić reakcję na nagłe przyśpieszanie i ruszanie. Opona Pirelli P Zero Nero przystosowana jest również do jazdy na mokrej nawierzchni. W tym celu zastosowano cztery szerokie rowki obwodowe, których zadaniem jest odprowadzanie wody z centralnej części opony na boki. Powierzchnia opony ma bezpośredni kontakt z podłożem, dzięki czemu uzyskano lepsze właściwości antypoślizgowe. Rzeźba redukuje również do minimum zjawisko poślizgu hydrodynamicznego. Do produkcji bieżnika zastosowano specjalistyczną mieszankę gumową, która obniża możliwość odkształcenia termoplastycznego. Ponadto jest wysoce odporna na ścieranie. Zachowuje swoje właściwości nawet w bardzo wysokiej temperaturze, która powstaje na skutek tarcia opony o drogę podczas bardzo szybkiej jazdy.

Od ponad stu lat historia opon Pirelli tworzy się równolegle z historią motoryzacji. Pirelli oferuje szeroka gamę opon dla samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, motocyklowych (w segmencie detalicznym przypada 70% przychodów), a także opon do pojazdów ciężarowych, autobusów, pojazdów budowlanych i rolniczych.

rozmiar indeksy cena
Pirelli P Zero Nero 205/40R17 84 W XL, ZR 205/40R17 84 W 438 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.