gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Poniedziałek 17.06 8.00 - 20.00
Wtorek 18.06 8.00 - 20.00
Środa 19.06 8.00 - 20.00
Czwartek 20.06 8.00 - 20.00
Piątek 21.06 8.00 - 20.00
Sobota 22.06 8.00 - 16.00
Niedziela 23.06 nieczynna

Pirelli SCORPION ZERO ASIMMETRICO

opony Pirelli SCORPION ZERO ASIMMETRICO

Pirelli SCORPION ZERO ASIMMETRICO

Ocena: 5,1 / 6,0 1111110 Ilość opinii 39
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Pirelli

Zamów opony
Pirelli SCORPION ZERO ASIMMETRICO

Sprawdź ofertę opon Pirelli SCORPION ZERO ASIMMETRICO w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Pirelli SCORPION ZERO ASIMMETRICO

Pirelli Scorpion Zero Asimmetrico to opona całoroczna klasy premium. Została stworzona specjalnie do użytku w dużych i nowoczesnych samochodach osobowych segmentu SUV, wyposażonych w napęd 4x4. Opona gwarantuje wysoką sprawność kierowania, nawet przy bardzo dużych prędkościach. Jej uniwersalne właściwości sprawiają, że sezonowa wymiana opon staje się zbędna. Pomaga w ten sposób zaoszczędzić czas i pieniądze.

Opona Pirelli Scorpion Zero Asimmetrico gwarantuje dokładne sterowanie. W tym celu, w centralnej części bieżnika umieszczono prosty pas, który gwarantuje sprawną komunikację pomiędzy drogą a układem kierowniczym. Ponadto sztywne i lekko zaokrąglone barki zapewniają płynną zmianę kierunku jazdy. Dodatkowo zapewniają przyczepność boczną podczas pokonywania ostrych zakrętów, nawet z dużą prędkością. Cztery szerokie kanały obwodowe zapewniają efektywne usuwanie wody i błota pośniegowego z obszaru styku opony z drogą. Dzięki nim, nawet podczas jazdy w głębokich kałużach lub grubej warstwie błota pośniegowego bieżnik ma stały kontakt z podłożem. Rzeźba redukuje również występowanie zjawiska aquaplaningu. Aby poprawić reakcję na przyśpieszanie oraz skrócić drogę hamowania dwa boczne żebra zostały zbudowane z klocków w kształcie litery „Z”. Posiadają one dużą ilość ostrych krawędzi, które gwarantują wysoką przyczepność nawet na warstwie śniegu. Mieszanka gumowa zastosowana do produkcji bieżnika została wzbogacona komponentem sylikatowym. Tworzywo zachowuje optymalną elastyczność w szerokim zakresie temperatur. Równocześnie charakteryzuje się niską ścieralnością oraz poprawia właściwości antypoślizgowe na mokrej nawierzchni. Bazę opony stanowi sztywne, stalowe opasanie wzmocnione nylonowymi przekładkami. Dodatkowo konstruktorzy poprawili budowę stopki, dzięki czemu opona lepiej przylega do felgi. Całość gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz chroni profil przed deformacją na skutek licznych przeciążeń, na które narażona jest opona wysokich osiągów.

Firma Pirelli powstała ponad sto lat temu i jest ściśle powiązana z historia motoryzacji. Marka rozpoczęła działalność w 1872 roku. Jest jednym z wiodących producentów opon klasy UHP. Innowacje i badania są cechą charakterystyczną Pirelli, firmy, która połączyła wyzwania nowych technologii, z dążeniem do kreowania wartości. Zdolności produkcyjne Pirelli kreuje zespół aż 25 fabryk zlokalizowanych na różnych kontynentach.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.