gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Piątek 01.07 8.00 - 20.00
Sobota 02.07 8.00 - 16.00
Niedziela 03.07 nieczynna
Poniedziałek 04.07 8.00 - 20.00
Wtorek 05.07 8.00 - 20.00
Środa 06.07 8.00 - 20.00
Czwartek 07.07 8.00 - 20.00

Pirelli SCORPION ATR

opony Pirelli SCORPION ATR

Pirelli SCORPION ATR

Ocena: 6,0 / 6,0 111111 Ilość opinii 1
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Pirelli

Zamów opony
Pirelli SCORPION ATR

Sprawdź ofertę opon Pirelli SCORPION ATR w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Pirelli SCORPION ATR

Opona Pirelli Scorpion ATR to produkt całoroczny klasy premium, która gwarantuje wysokie osiągi w każdych warunkach pogodowych. Wytrzymałą mieszanka gumowa użyta do produkcji bieżnika sprawdza się zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. Rzeźba przystosowana jest do jazdy w warunkach off road, a także na drodze utwardzonej.

Model Pirelli Scorpion ATR powstał w oparciu o doświadczenia konstruktorów Pirelli Competizioni zdobyte podczas Rajdowych Mistrzostwach Świata. Opona produkowana jest w szerokiej gamie rozmiarów pozwala montować ją we wszystkich rodzajach samochodów z napędem na cztery koła. Model Scorpion ATR został wyposażony w symetryczny bieżnik z centralnie umieszczonym szerokim pasem. Jego zadaniem jest zapewnianie szybszej reakcji na ruchy kierownicy. Masywne klocki w strefie barkowej odpowiadają natomiast za stabilizację toru jazdy oraz przyczepność na zakrętach i grząskim podłożu. Dwa obwodowe, boczne kanały tworzą efektywny system odprowadzania wody spod powierzchni opony oraz zapobiegają zjawisku aquaplaningu, natomiast kombinacja podłużnych nacięć zapewnia właściwość samooczyszczania się bieżnika. W wewnętrznej konstrukcji Scorpiona ATR zastosowano dwa stalowe pasy, które wzmocniono dodatkowo nylonem. Czyni to oponę bardziej wytrzymałą na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Krzemionkowa mieszanka gumowa użyta do produkcji zapewnia odpowiednią przyczepność na mokrej i zaśnieżonej drodze. Tworzywo jest również odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz spowalnia zużycie.

Pirelli to znany, europejski producent wysokiej jakości opon dla wielu segmentów. Marka powstała w 1872 roku, a produkcja opon ruszyła już pod koniec XIX wieku. Dziś Pirelli Tyre zajmuje piąte miejsce pod względem obrotu na światowym rynku opon. Poza wysokimi parametrami trakcyjnymi modele Pirelli charakteryzują się wyjątkową estetyką wykonania oraz atrakcyjnym designem. Dzięki temu firma dostarcza opony między innymi dla najwyższych modeli Lamborghini.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.