gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 16.06 8.00 - 20.00
Czwartek 17.06 8.00 - 20.00
Piątek 18.06 8.00 - 20.00
Sobota 19.06 8.00 - 16.00
Niedziela 20.06 nieczynna
Poniedziałek 21.06 8.00 - 20.00
Wtorek 22.06 8.00 - 20.00

Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico

opony Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico

Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico

Ocena: 5,1 / 6,0 1111110 Ilość opinii 5
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Pirelli

Zamów opony
Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico

Sprawdź ofertę opon Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico

Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico to opona wysokich osiągów klasy Premium. Przeznaczona jest do samochodów osobowych najwyższej klasy o sportowych osiągach. Przystosowana jest do jazdy z ekstremalną prędkością. Wyposażono ją w nowoczesny, asymetryczny wzór bieżnika, który powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenia inżynierów firmy Pirelli na torach wyścigowych. Polecana jest dla najbardziej wymagających entuzjastów szybkiej jazdy.

Dzięki zastosowaniu komputerowej optymalizacji wzoru uzyskano optymalny rozkład nacisków. W efekcie bieżnik zużywa się równomiernie. Poprawiono w ten sposób również reakcję ja hamowanie i przyśpieszenie. Podczas jazdy na mokrej nawierzchni, za bezpieczeństwo odpowiadają trzy szerokie kanały obwodowe. Gwarantują one efektywne odprowadzeni wdowy na boki oraz redukują ryzyko poślizgu hydrodynamicznego. Aby uzyskać większą sztywność barków wzmocniono konstrukcję karkasu, dzięki czemu nawet na nierównej nawierzchni opona chroniona jest przed uszkodzeniami i deformacją profilu. Do produkcji bieżnika opony Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico zastosowano specjalistyczną mieszankę kauczukową. Tworzywo gwarantuje wysoką przyczepność. Guma jest również odporna na działanie wysokich temperatur. Dodatkowo dzięki zastosowaniu ultralekkiego i elastycznego opasania uzyskano bardzo dużą powierzchnię kontaktu opony z nawierzchnią. System P Zero to innowacyjne rozwiązanie, zaprojektowane przez konstruktorów marki Pirelli. Technologia oparta jest o budowę profesjonalnych opon wyścigowych. W przypadku produktów tej marki stanowi standard w sektorze opon Ultra High Performance. System gwarantuje lepszą reakcję na ruchy kierownicy, hamowanie oraz przyśpieszanie. Ponadto zwiększa przyczepność nawet podczas bardzo szybkiej jazdy niezależnie od tego czy nawierzchni jest sucha, czy mokra.

Od ponad stu lat historia opon Pirelli tworzy się równolegle z historią motoryzacji. Pirelli oferuje szeroka gamę opon dla samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, motocyklowych (w segmencie detalicznym przypada 70% przychodów), a także opon do pojazdów ciężarowych, autobusów, pojazdów budowlanych i rolniczych.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.