gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 10.12 8.00 - 16.00
Niedziela 11.12 nieczynna
Poniedziałek 12.12 8.00 - 20.00
Wtorek 13.12 8.00 - 20.00
Środa 14.12 8.00 - 20.00
Czwartek 15.12 8.00 - 20.00
Piątek 16.12 8.00 - 20.00

Pirelli P Zero Asimmetrico

opony Pirelli P Zero Asimmetrico

Pirelli P Zero Asimmetrico

Ocena: 4,2 / 6,0 1111200 Ilość opinii 10
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Pirelli

Zamów opony
Pirelli P Zero Asimmetrico

Sprawdź ofertę opon Pirelli P Zero Asimmetrico w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Pirelli P Zero Asimmetrico

Opona Pirelli P Zero Asimmetrico należy do klasy Premium (wysokiej). Jest propozycją o wysokich osiągach na sezon letni. Pirelli to poważany producent, którego mocną stroną jest produkcja opon segmentu Ultra High Performance. Opona Pirelli P Zero Asimmetrico została wyprodukowana z myślą o najbardziej wymagających kierowcach, którzy pragną ekstremalnych doświadczeń za kierownicą. Opona zapewnia jednocześnie bezpieczną i sportową jazdę. Jej atutem jest także wysoki komfort podróżowania.

Bieżnik opony Pirelli P Zero Asimmetrico został podzielony na trzy obszary. Z tego względu otrzymano odpowiednią przyczepność i dokładne kierowanie na każdym podłożu. Asymetryczna rzeźba barków podwyższa osiągi na zakrzywionych torach wyścigowych. Metoda ta jest szeroko stosowana w sportach motorowych i umożliwia szybką, precyzyjną reakcję na manewry kierownicy, przyśpieszanie i hamowanie. Na zewnętrznym barku znalazły się solidne bloki, których zadaniem jest podwyższenie stabilności przy wysokich prędkościach oraz zagwarantowanie wysokiej przyczepności bocznej na zakrętach. Liczne rowki wzdłużne i poprzeczne skutecznie osuszają oponę poprzez eliminowanie wody na boki, co zapewnia zniwelowanie ryzyka aquaplaningu. Przy produkcji opony Pirelli P Zero Asimmetrico posłużono się odporną, kauczukową mieszanką gumową, która zachowuje parametry w każdej temperaturze. Technologia P Zero Asimmetrico jest nowoczesną metodą, stworzoną przez inżynierów koncernu Pirelli. Jej podstawą jest budowa specjalistycznych opon wyścigowych. Jest standardowo używana w sektorze opon Ultra High Performance przez markę Pirelli. Dostępne są dwa rodzaje opon : Asimmetrico™ (wzór asymetryczny) i Direzionale™ (wzór kierunkowy). Możliwe jest ich użycie w dwóch kombinacjach. Na osi przedniej można zainstalować oponę ze wzorem kierunkowym, a na osi tylnej oponę asymetryczną. Drugą propozycją jest zamontowanie opony asymetrycznej na wszystkich osiach. Technologia zapewnia lepszą reakcję na manewry kierownicy, hamowanie i przyspieszanie. W dodatku podwyższa przyczepność także przy wysokich prędkościach, zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni.

Opona Pirelli P Zero Asimmetrico została wyprodukowana z myślą o szybkich, sportowych pojazdach z najwyższej półki. Według systemu P Zero, aby zwiększyć osiągi należy zamontować oponę na obie osie albo na oś tylnią w zestawieniu z opcją kierunkową z przodu. Opona Pirelli P Zero Asimmetrico jest częścią fabrycznego wyposażenia najbardziej luksusowych samochodów producentów takich jak: Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Lamborghini, Lotus, Maserati, Mercedes, Porsche, Subaru.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.