gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 02.07 8.00 - 16.00
Niedziela 03.07 nieczynna
Poniedziałek 04.07 8.00 - 20.00
Wtorek 05.07 8.00 - 20.00
Środa 06.07 8.00 - 20.00
Czwartek 07.07 8.00 - 20.00
Piątek 08.07 8.00 - 20.00

Pirelli P Zero Direzionale

opony Pirelli P Zero Direzionale

Pirelli P Zero Direzionale

Ocena: brak
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Pirelli

Zamów opony
Pirelli P Zero Direzionale

Sprawdź ofertę opon Pirelli P Zero Direzionale w naszym sklepie.

Opony Pirelli P Zero Direzionale

Opona Pirelli P Zero Direzionale należy do klasy Premium (wysokiej) i jest propozycją o wysokich osiągach na sezon letni. Pirelli to znany koncern, którego specjalnością są między innymi opony Ultra High Performance. Projekt opony Pirelli P Zero Direzionale opiera się na wieloletnim doświadczeniu inżynierów Pirelli zyskanym na torach wyścigowych. Optymalny skład mieszanki wraz z kierunkowym wzorem zapewniają dużą wygodę i bezpieczeństwo, także przy wysokich prędkościach.

Opona Pirelli P Zero Direzionale jest dedykowana najbardziej wymagającym kierowcom. Wyprodukowano ją przy użyciu systemu P Zero. Jest on nowoczesną metodą, stworzoną przez inżynierów koncernu Pirelli. Jej podstawą jest budowa specjalistycznych opon wyścigowych. Jest standardowo używana w sektorze opon Ultra High Performance przez markę Pirelli. Dostępne są dwa rodzaje opon : Asimmetrico™ (wzór asymetryczny) i Direzionale™ (wzór kierunkowy). Możliwe jest ich użycie w dwóch kombinacjach. Na osi przedniej można zainstalować oponę ze wzorem kierunkowym, a na osi tylnej oponę asymetryczną. Drugą możliwością jest zamontowanie opony asymetrycznej na wszystkich osiach. Technologia zapewnia lepszą reakcję na manewry kierownicy, hamowanie i przyspieszanie. W dodatku podwyższa przyczepność, także przy wysokich prędkościach, zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Opona Pirelli P Zero Direzionale posiada trzy oddzielne strefy, które pozwoliły uzyskać odpowiednie właściwości jazdy bez względu na rodzaj podłoża. Główna część, zawierająca proste żebro umożliwia tzw. efekt szyny. Dzięki wzdłużnemu nacięciu nawet podczas szybkiej jazdy możliwe jest dokładne kierowanie. Kierunkowy wzór oraz system wzdłużnych i poprzecznych rowków zostały użyte, aby zyskać wyższy poziom bezpieczeństwa na mokrym podłożu. Budowa zapewnia skuteczne eliminowanie wody na zewnątrz opony oraz zmniejsza ryzyko pojawienia się aquaplaningu. Szerokie i masywne barki opony Pirelli P Zero Direzionale utrzymują optymalną stabilność w czasie jazdy na wprost, a w dodatku podnoszą przyczepność boczną przy skręcaniu. Mieszanka gumowa, którą posłużono się do produkcji bieżnika, została uzupełniona zaawansowanymi polimerami, których zadaniem jest utrzymanie odporności w razie wysokich temperatur.

Opona Pirelli P Zero Direzionale została stworzona z myślą o samochodach osobowych z najwyższej półki, które zyskują ogromne prędkości. Jest doskonała do energicznej, sportowej jazdy na torze wyścigowym. Według technologii P Zero najkorzystniejsze jest zainstalowanie na przedniej osi w połączeniu z opcją asymetryczną na osi tylnej. Opona Pirelli P Zero Direzionale jest częścią fabrycznego wyposażenia samochodów wyprodukowanych przez koncerny takie jak Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Lamborghini, Lotus, Maserati czy Porsche.

rozmiar indeksy cena
Pirelli P Zero Direzionale 215/45R18 89 Y (PZ1D), ZR, F 215/45R18 89 Y 1 040 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.