gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 10.12 8.00 - 16.00
Niedziela 11.12 nieczynna
Poniedziałek 12.12 8.00 - 20.00
Wtorek 13.12 8.00 - 20.00
Środa 14.12 8.00 - 20.00
Czwartek 15.12 8.00 - 20.00
Piątek 16.12 8.00 - 20.00

Pirelli SCORPION ZERO

opony Pirelli SCORPION ZERO

Pirelli SCORPION ZERO

Ocena: 5,2 / 6,0 1111120 Ilość opinii 18
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Pirelli

Zamów opony
Pirelli SCORPION ZERO

Sprawdź ofertę opon Pirelli SCORPION ZERO w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Pirelli SCORPION ZERO

Pirelli Scorpion Zero to opona całoroczna klasy premium. Została zaprojektowana z myślą o dużych samochodach osobowych z napędem na obie osie, wyposażonych w silniki o wysokiej mocy. Polecana jest dla kierowców, którzy cenią szybką, wyczynową jazdę. Nadaje się do montażu na szerokich felgach wykonanych z lekkich stopów. Jej przeznaczenie to głównie drogi asfaltowe, jednak sprawdza się również w warunkach terenowych np. na piaszczystych i szutrowych drogach.

Pirelli Scorpion Zero to nowoczesna opona o komputerowo zoptymalizowanej budowie bieżnika. Obszerne klocki w kształcie litery „Z” w centralnej części bieżnika zapewniają precyzyjne sterowanie. Nawet podczas szybkiej jazdy gwarantują sprawną komunikację pomiędzy drogą a układem kierowniczym. Duża płaszczyzna gwarantuje optymalny rozkład nacisków. W efekcie uzyskano równomierne zużywanie się bieżnika oraz niższe opory toczenia. Dla poprawy bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni opona Pirelli Scorpion Zero została wyposażona w specjalny system rowków, które gwarantują sprawne osuszanie bieżnika. Trzy szerokie kanały obwodowe oraz poprzeczne rowki transportują wodę poza obszar kontaktu bieżnika z podłożem, dzięki czemu opona ma bezpośredni kontakt z podłożem. Rzeźba minimalizuje również ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Funkcję stabilizacyjną pełnią barki. Dzięki nim samochód zachowuje przyczepność nawet podczas szybkiego pokonywania zakrętów. Dodatkowym atutem opony Pirelli Scorpion Zero jest wysoki poziom komfortu podróżowania. Specjalne nacięcia na barkach redukują poziom drgań i szumów. Do produkcji opony zastosowano zaawansowaną mieszankę gumową z komponentem sylikatowym. Dzięki temu tworzywo zachowuje odpowiednią elastyczność, a zarazem odporność, nawet w wysokich temperaturach. Mieszanka poprawia również przyczepność na mokrej nawierzchni.

Od ponad stu lat historia opon Pirelli tworzy się równolegle z historią motoryzacji. Pirelli oferuje szeroka gamę opon dla samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, motocyklowych (w segmencie detalicznym przypada 70% przychodów), a także opon do pojazdów ciężarowych, autobusów, pojazdów budowlanych i rolniczych.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.