gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 06.12 8.00 - 20.00
Czwartek 07.12 8.00 - 20.00
Piątek 08.12 8.00 - 20.00
Sobota 09.12 8.00 - 16.00
Niedziela 10.12 nieczynna
Poniedziałek 11.12 8.00 - 20.00
Wtorek 12.12 8.00 - 20.00

Pirelli CHRONO FOUR SEASONS

opony Pirelli CHRONO FOUR SEASONS

Pirelli CHRONO FOUR SEASONS

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 19
  • Sezon: Całoroczne
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Pirelli

Zamów opony
Pirelli CHRONO FOUR SEASONS

Sprawdź ofertę opon Pirelli CHRONO FOUR SEASONS w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Pirelli CHRONO FOUR SEASONS

Pirelli CHRONO FOUR SEASONS to całoroczna opona transportowa klasy premium. Charakteryzuje się wytrzymałością oraz wysokimi parametrami trakcyjnymi. Bieżnik sprawdza się zarówno w transporcie na terenie zatłoczonych, miejskich ulic, jak i podczas długich dystansów w trasie. Może być stosowana na wszystkich osiach pojazdu. Długi okres eksploatacji sprawia, że jest to wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie szczególnie polecane dla segmentu komercyjnego.

Pirelli CHRONO FOUR SEASONS posiada nowoczesny bieżnik zaprojektowany komputerowo. Rzeźba opony posiada nowoczesna żebrowa konstrukcję. Do produkcji opony Pirelli CHRONO FOUR SEASONS zastosowano specjalną mieszankę gumową, która wykazuje wysoką odporność na ścieranie. Ponadto nie traci swoich właściwości nawet w wysokich temperaturach. Pirelli CHRONO FOUR SEASONS jest bardziej odporna na duże obciążenia. Wewnątrz bieżnika umieszczono mocne, stalowe opasanie, które chroni przed deformacją profilu. Dodatkowo zastosowano grubszą warstwę gumy na barkach, sztywniejszą ścianę boczną oraz poprawiono konstrukcję stopki tak, aby opona lepiej przylegała do felgi. Konstruktorzy zdecydowali się na zastosowanie płaskiego profilu. Dzięki temu uzyskano dużą powierzchnię styku z podłożem, optymalny rozkład nacisków oraz równomierne zużywanie się bieżnika. Ponadto zredukowano opory toczenia, co przyczynia się do redukcji spalania paliwa. Niski poziom hałasu to zasługa drobnych nacięć na barkach oraz odpowiedniego wyważenia. Za bezpieczeństwo podczas jazdy na mokrej drodze odpowiadają trzy szerokie rowki obwodowe pomiędzy żebrami. Dzięki nim woda jest szybko i skutecznie odprowadzana na zewnątrz opony, co gwarantuje redukcję ryzyka występowania poślizgu hydrodynamicznego na warstwie wody i śniegu. Liczne nacięcia lamelkowe poprawiają również przyczepność na zaśnieżonej nawierzchni.

Od ponad stu lat historia opon Pirelli tworzy się równolegle z historią motoryzacji. Pirelli oferuje szeroka gamę opon dla samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, motocyklowych (w segmencie detalicznym przypada 70% przychodów), a także opon do pojazdów ciężarowych, autobusów, pojazdów budowlanych i rolniczych.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.