Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Marka mowi sama za siebie! Warto zaplacic troche wiecej!
Opinia użytkownika: kupię jeszcze takie
Opinia użytkownika: Jakość cena bardzo duży plus
Opinia użytkownika: Witam, korzystam w tych opon okolo 4 miesięcy i jeszcze się nie zawiodłem. Przy naszej tegorocznej zimie są rewelacyjne - praktycznie minimalne zużycie po 25 tys km. Polecam do miasta jak i na trasy pomiędzy nimi.
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobrze pracowała zimą, śnieg czy błoto posniegowe nie stanowiły problemów. Zobaczymy jak bedzie latem
Opinia użytkownika: Najlepsza opona na której do tej pory jeździłem. Bardzo dobrze zachowuje się na drodze. Polecam!
Opinia użytkownika: Opona jak dla mnie troche zbyt droga ale mowi sie trudno. Za jakosc trzeba płaćić.
Opinia użytkownika: Właściwości jezdne najwyższej klasy, opona zimą jak i latem radziła sobie równie dobrze. Auto prowadz się pewnie, ścieralność też bardzo dobrze.
Opinia użytkownika: Opona klasy najwyższej. Bardzo komfortowa miękka opona a ścieralność na dobrym poziomie. Jeździłem na niej w zimie i byłem bardzo zadowolony. Mam nadzieje ze w sezonie letnim bedzie tak samo dobrze
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze odprowadza wode i dobrze trzyma sie drogi. Jeżdże dużo i jestem zadowolony. Kupiłem te opone ponieważ jest najwyższej jakości i na cały sezon . Teraz wiem ze wybór był znakomity
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone