Opinia użytkownika: Proszę Państwa zdziwiony jestem, że niektóre osoby uznają te opony za złe . Ja jestem całkowicie odmiennego zdania, kiedyś jeździłem Fiatem Tipo na oponach zimowych Good Year, później Cariną E na Michelinach Pilot a obecnie kupiłem Pirelli Snow Sport wbrew niektórym opiniom. Otóż najgorsze były Micheliny Alpiny były to opony tylko do jazdy na wprost zarówno po brei, wodzie i śniegu niedaj Boże jeżeli chcielibyście zachamować dość energicznie to zawsze włączał się ABS, przy ruszaniu nawet umiarkowanym boksował a na łukach wypadał.Takie były osławione Micheliny.Teraz kupując opony nie słuchałem zapewnień producenta o nowej jakości Michelinów i kupiłem w/w Pirelli i całe szczęście bo są to opony tak jak opisuje ACDC, rewelacyjne bardzo dobrze hamują , ruszają, pięknie wchodzi się w zakręty nawet na dość głębokim śniegu.Dlatedo uważam, że najwyższa cena jaką zapłaciłem za te opony rekompensuje zadowoleniem i bezpieczeństwem z jazdy. Proszę o pytania.