Opinia użytkownika: Rewelacja na śniegu, jadą jak po szynach, bez róznicy czy śnieg ubity czy świeży, na suchym w normie ale na mokrym w zakrętach trzeba uważać - potrafia być bardzo nadsterowne i zaskoczyć kierowce, w ogóle są nadsterowne ale na śniegu odbieram to jako zaletę dającą przyjemnośc z jazdy, a na mokrym może być niebezpieczne poniewaz zdarzyć sie to może przy większej predkości i nagle tył dogania przód np. przy 100 km/h jak ja miałem, a było tylko mokro, bez śniegu i mrozu