Ocena łączna:
Opinia użytkownika: rewelacja
Opinia użytkownika: Są OK. W górach nie musiałem zakładać łańcuchów. Na lodzie tak sobie. świetne na mokrym i na śniegu. Polecam.
Opinia użytkownika: Super oponki na zime. Na śniegu super prowadzenie i hamowanie. Na lodzie słabo ale to raczej normalne bez kolców. Ogólnie bardzo polecam
Opinia użytkownika: Opony godne polecenie, nie mam uwag co do eksploatacji.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika: Po opiniach na tym serwisie myślałem, że będą to średniej klasy opony. Jednak miło mnie zaskoczyły, są bardzo dobre. Ceną sie nie sugerowałem bo i tak miałem je za połowę ceny na tym serwisie :)
Opinia użytkownika: Opona dużo lepsza od poprzedniej zimowej na której jeździłem (Viking). świetna na śniegu, dość cicha.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone