Opinia użytkownika: Typowa opona na śnieg, ale na mokrej nawierzchni od 1 do 6 stopni, tragedia! auto nie potrafi skręcić przy 60 km/h w zakręt, po zmianie kół na letnie ten sam zakręt i ok 5 st temp pow. i nie wystąpił żaden poślizg, podsterowność przeszkadza w szybkim pokonaniu zakrętu na mokrym, lepsze wrażenia na grubszej warstwie śniegu. Ogólnie słowo Sport w nazwie opony to ogromna pomyłka!