Opinia użytkownika: Na duzym sniegu rewelacja, mozna jechac szybko bez obaw. Na blocie posniegowym dobrze, ale jazda bez szalenstw. Na deszczu przecietnie. Scieralnosc rewelacyjna po 2 zimach prawie jak nowe. Troszke halasuja, ale wszystkie zimowki sa glosne. Do jazdy poza miastem szczegolnie w gorach fenomenalne, ale do miasta mozna by znalezc coś lepszego.