Opinia użytkownika: Szanowni Państwo, nie mam wiedzy ani wielkiego doświadczenia w tej materii, ale dziwne jest to że różne osoby mające takie same pojazdy oceniają zupełnie przeciwnie tą oponę. Albo to wynika z nastawienia do konkretnej marki albo wygórowanych oczekiwań. Wydaje mi się że zachowanie na lodzie może być takie lub inne ,ale zależy to od np wagi pojazdu , szerokości opon , stopnia zuzycia bieżnika, charakteru jazdy. Jak ktoś wspomniał na lodzie to tylko zdrowy rozsądek najlepiej wypada. Osobiście jeżdzę 2 miesiące i dość dużo i są to dobre opony na śnieg, mokrą nawierzchnię , czasami na lekko oblodzonej drodze włacza się ABS - ale myślę że po to jest. Opona dość głośna na suchym, ale to przecież zimówka. Poza tym biorąc pod uwagę wzór bieżniak to chyba cichobieżność z innymi parametrami trakcyjnymi w zimie nie bardzo idzie w parze. Osobiście polecam.