Opinia użytkownika: Najlepsza z opon zimowych, jakich używałem, zwłaszcza na śniegu. Na leśnej utwardzonej drodze, podczas mroźnej pogody na ośnieżonej nawierzchni przyspieszałem do 120 km/h, hamują też nieźle. Gorzej na gołoledzi, ale na takie warunki nie ma opon. Przy tych oponach łańcuchy zbędne. Szkoda, że nie ma ich już w wymaganym do mojego samochodu rozmiarze (205/75/R15