gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 23.06 8.00 - 20.00
Czwartek 24.06 8.00 - 20.00
Piątek 25.06 8.00 - 20.00
Sobota 26.06 8.00 - 16.00
Niedziela 27.06 nieczynna
Poniedziałek 28.06 8.00 - 20.00
Wtorek 29.06 8.00 - 20.00

Pirelli P Zero Silver

opony Pirelli P Zero Silver

Pirelli P Zero Silver

Ocena: 5,8 / 6,0 1111180 Ilość opinii 1
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Pirelli

Zamów opony
Pirelli P Zero Silver

Sprawdź ofertę opon Pirelli P Zero Silver w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Pirelli P Zero Silver

Przedstawiamy znakomite opony letnie dla samochodów osobowych średniej i wyższej klasy. Model Pirelli P Zero Silver pomaga optymalizować osiągi aut, ponadto charakteryzując się bardzo bezpieczną i komfortową jazdą, wytrzymałością na uszkodzenia oraz niezawodnością w trudnych warunkach jezdnych.

Pirelli, jeden z globalnych liderów branży oponiarskiej zastosował wysoce zaawansowane technologie do produkcji omawianego modelu opon. Dzięki temu zarówno bieżnik, jak i ogólna konstrukcja produktu odznaczają się najwyższą jakością.

Bieżnik, złożony z kilku rzędów wąskich rowków o asymetrycznym układzie sprawdza się doskonale podczas dynamicznej jazdy, utrzymując perfekcyjną przyczepność, sprawność i sterowność auta. Podczas pokonywania zakrętów czy też hamowania, opony Pirelli P Zero Silver pozwalają na utrzymanie pełnej kontroli nad pojazdem, jednocześnie optymalizując walory trakcyjne, a więc stabilność jazdy. Dotyczy to zarówno suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Jednocześnie specjalnie skonfigurowany wzór bieżnika zapobiega gromadzeniu się wody na powierzchni opon. Nie dochodzi dzięki temu do zjawiska aquaplanningu.

Jak wspomniano, opony Pirelli P Zero Silver oferują również wysoki komfort jazdy. Jest to związane z cichą pracą oraz redukcją drgań spowodowanych nierównościami na drodze. Każdy kierowca doceni także lekkość prowadzenia oraz niski opór toczenia – dzięki czemu jazda z zamontowanymi oponami Pirelli P Zero Silver to sama przyjemność.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.