gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 16.06 8.00 - 20.00
Czwartek 17.06 8.00 - 20.00
Piątek 18.06 8.00 - 20.00
Sobota 19.06 8.00 - 16.00
Niedziela 20.06 nieczynna
Poniedziałek 21.06 8.00 - 20.00
Wtorek 22.06 8.00 - 20.00

Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico

opony Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico

Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico

Ocena: 5,0 / 6,0 111110 Ilość opinii 1
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Pirelli

Zamów opony
Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico

Sprawdź ofertę opon Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico

Typ: opona letnia.

Klasa: premium – najlepsza jakość i osiągi.

Przeznaczenie: luksusowe samochody sportowe. Model ten stanowi wyposażenie podstawowe w takich autach, jak: Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Lamborghini, Maserati, Mercedes, Porsche, Saab, Alfa Romeo.

Bieżnik: asymetryczny - bieżnik składa się z dwóch części: zewnętrznej, która pozwala na dynamiczne pokonywanie zakrętów i wewnętrznej, która odprowadza wodę spod opony, a tym samym gwarantuje bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni.

Charakterystyka:Zastosowane w strukturze opony cztery szerokie rowki obwodowe skutecznie odprowadzają wodę spod opony oraz zapewniają wyższą kontrolę prowadzenia również w sytuacji zagrożenia aquaplaningiem. Żłobienia w zewnętrznej części opony pomagają w utrzymaniu prawidłowej stabilności auta nawet przy dużych prędkościach. Natomiast zaokrąglone nacięcia to gwarancja maksymalnego komfortu jazdy. Model został zbudowany za pomocą Systemu Flexi, zapewniającego zarówno jednorodną budowę, jak i odpowiedni styk opony z podłożem, co owocuje doskonałymi osiągami na każdym rodzaju nawierzchni i przy każdej prędkości. Wszelkie zastosowane innowacje pozwoliły stworzyć oponę lżejszą o 20% w porównaniu z innymi przeciętnymi oponami z tego samego segmentu. Ten parametr automatycznie powoduje lepsze hamowanie i przyspieszanie opon.

Modele opon z nazwą zawierającą frazę P Zero skierowane są do aut sportowych typu coupé i sedan. Pirelli P Zero Rosso produkowane są w dwóch wersjach: asymetrycznej (Asimmetrico) i kierunkowej (P Zero Rosso Direzionale). Obie wersje mogą być jednocześnie montowane (Direzionale – na osi przedniej, a Asimmetrico na osi tylnej), jednak najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest montaż tylko wersji asymetrycznej.

Oceny: W 2005 r. ten model opony został sprawdzony w teście prowadzonym przez magazyn „AutoZeitung” w rozmiarze 245/45 R17. Na 7 modeli Pirelli zajęło wysokie 2. miejsce (z oceną: bardzo dobry). W 2007 r. opona była testowana po raz drugi. Tym razem był to test „Carauto” w rozmiarze 235/45 R17. Pirelli zajęło tym razem 5. miejsce.

Producent: Pirelli jest 5. największym producentem opon na świecie. Ta włoska marka od wielu lat silnie angażuje się w sporty motorowe, czego najlepszym przykładem może być podpisany ostatnio kontrakt z Formułą 1 o wyłączność w dostarczaniu ogumienia na te zawody. Pirelli może się pochwalić ogromną ofertą, która skierowana jest zarówno do samochodów osobowych, sportowych, jak i dostawczych, z napędem 4x4, ciężarowych, ale i motocykli.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.