gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Poniedziałek 17.06 8.00 - 20.00
Wtorek 18.06 8.00 - 20.00
Środa 19.06 8.00 - 20.00
Czwartek 20.06 8.00 - 20.00
Piątek 21.06 8.00 - 20.00
Sobota 22.06 8.00 - 16.00
Niedziela 23.06 nieczynna

Goodyear UG PERFORMANCE

opony Goodyear UG PERFORMANCE

Goodyear UG PERFORMANCE

Ocena: 5,0 / 6,0 111110 Ilość opinii 124
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear UG PERFORMANCE

Sprawdź ofertę opon Goodyear UG PERFORMANCE w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear UG PERFORMANCE

Goodyear UltraGrip Perfomance to opona zimowa klasy premium (wysokiej). Produkt koncernu Goodyaer, UltraGrip Perfomance gwarantuje bardzo dobre prowadzenie w każdych zimowych warunkach, na śniegu, lodzie i błocie pośniegowym. Drobne krawędzie bieżnika zapewniają wysoką przyczepność i krótką drogę hamowania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej gumy opona jest odporna na bardzo niskie temperatury oraz przyjazna dla środowiska. Ponadto zapewnia cichą i komfortową jazdę.

Goodyear UltraGrip Perfomance została opracowana dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań koncernu Goodyear. Wyposażono ją w nowoczesny, asymetryczny bieżnik, który gwarantuje lepsze prowadzenie podczas jazdy na wprost i na zakrętach. Powierzchnia bieżnika opony Goodyear UltraGrip Perfomance pokryta jest trójwymiarowymi nacięciami lamelkowymi 3D-BIS. Jest to tzw. system Waffle Blade. Specjalny kształt nacięć zwiększa sztywność opony, co przyczynia się do poprawy przyczepności w szczelności na nawierzchni pokrytej śniegiem i lodem. Lamelki wbijają się w nawierzchnię, dzięki czemu zapewniają bardzo dobry kontakt z podłożem, krótką drogę hamowania oraz dynamiczny start i przyśpieszanie. Nowoczesna mieszanka gumowa gwarantuje zachowanie odpowiedniej elastyczności nawet w bardzo niskich temperaturach. Gumę opony Goodyear UltraGrip Perfomance wzbogacono związkami krzemionki, która tworzy zaawansowany układ włókien. Zredukowano również zawartość wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych, które są szkodliwe dla środowiska. Dla zachowania bezpiecznej trakcji na mokrej drodze zastosowano cztery szerokie i głębokie rowki obwodowe, które zapewniają skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego. Jest to również zabezpieczenie przed zjawiskiem aquaplaningu. Mocne żebra oraz wzmocniona strefa barków odpowiadają za stabilną i płynna jazdę przy wyższych prędkościach. Optymalne ułożenie klocków bieżnika gwarantuje redukcję hałasu, dzięki czemu opona zapewnia cichą i komfortową jazdę.

Goodyear UltraGrip Perfomance to wysokiej jakości zimowa opona. Przeznaczona jest dla samochodów osobowych średniej i wyższej klasy, które osiągają bardzo duże prędkości. Gwarantuje dynamiczną sportowa jazdę nawet w trudnych zimowych warunkach. Goodyear UltraGrip Perfomance jest również odporna na wahania temperatur, które charakterystyczne są dla umiarkowanego klimatu Europy Środkowej. Dodatnie temperatury nie powodują szybszego zużycia.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.