gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Piątek 19.04 8.00 - 20.00
Sobota 20.04 8.00 - 16.00
Niedziela 21.04 10.00 - 18.00
Poniedziałek 22.04 8.00 - 20.00
Wtorek 23.04 8.00 - 20.00
Środa 24.04 8.00 - 20.00
Czwartek 25.04 8.00 - 20.00

Goodyear Eagle NCT5

opony Goodyear Eagle NCT5

Goodyear Eagle NCT5

Ocena: 4,6 / 6,0 1111600 Ilość opinii 31
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear Eagle NCT5

Sprawdź ofertę opon Goodyear Eagle NCT5 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear Eagle NCT5

Goodyear Eagle NCT5 to opona letnia klasy premium. Model zapewnia zwiększone przebiegi oraz bardzo dobrą kontrolę trakcji zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Oferuje wysoką ochronę przed aquaplaningiem oraz wysoki komfort akustyczny. Jest również ekologiczna. W znacznym stopniu zmniejsza emisję CO2.

Goodyear Eagle NCT5 to opona przyjazna środowisku, która została stworzona dzięki wykorzystaniu najnowszych technik produkcyjnych i wysokiej jakości materiałów. Opona posiada komputerowo zoptymalizowany wzór. Radialne rowki na krawędzi opony zapewniają płynną trakcję, dzięki czemu uzyskano oponę o zmniejszonym zużyciu paliwa nawet o 5% w porównaniu do standardowych opon. Przy rocznym przebiegu 30.000 km i średnim zużyciu paliwa około 8,5l/100 km opona Goodyear Eagle NCT5 gwarantuje oszczędność w wysokości 127 litrów w ciągu roku. Mniejsze spalanie to także redukcja emisji CO2 do atmosfery, co sprawia, że opona Goodyear Eagle NCT5 jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Aby poprawić zachowanie opony na mokrej nawierzchni zastosowano specjalny wzór bieżnika o optymalnie dobranej sztywności. Centralna część wyposażona w pełne klocki gwarantuje lepsze prowadzenie. Solidne barki zapewniają stabilną jazdę oraz przyczepność boczną na zakrętach. Dla bezpiecznej jazdy na mokrej drodze zastosowano podłużne rowki, które sprawnie odprowadzają wodę na boki oraz minimalizują ryzyko aquaplaningu. Do produkcji opony Goodyear Eagle NCT5 wykorzystano nowoczesną mieszankę gumową z dodatkiem krzemionki, która gwarantuje odpowiednią przyczepność na mokrej drodze. Nawet podczas ulewnego deszczu opona zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Konstruktorom udało się również uzyskać aż o 25% dłuższą żywotność. Wytrzymała guma w połączeniu ze zmniejszoną wagą opony oraz równomiernym rozłożeniem ciśnienia gwarantują zwiększone przebiegi i długi okres eksploatacji. Opona Goodyear Eagle NCT5 gwarantuje również wysoki komfort akustyczny. Specjalne nacięcia na barkach gwarantują redukcję hałasu, który powstaje podczas toczenia.

Goodyear Eagle NCT5 to letnia opona przeznaczona dla samochodów osobowych średniej i wyższej klasy. Szczególnie polecana jest dla kierowców, którzy cenią wysokie osiągi, komfort jazdy oraz oszczędność. Opona bardzo dobrze sprawdza się w codziennej eksploatacji.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.