gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Wtorek 21.05 8.00 - 20.00
Środa 22.05 8.00 - 20.00
Czwartek 23.05 8.00 - 20.00
Piątek 24.05 8.00 - 20.00
Sobota 25.05 8.00 - 16.00
Niedziela 26.05 nieczynna
Poniedziałek 27.05 8.00 - 20.00

Goodyear CARGO VECTOR 2

opony Goodyear CARGO VECTOR 2

Goodyear CARGO VECTOR 2

Ocena: 5,0 / 6,0 111110 Ilość opinii 43
  • Sezon: Całoroczne
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear CARGO VECTOR 2

Sprawdź ofertę opon Goodyear CARGO VECTOR 2 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear CARGO VECTOR 2

Goodyear Cargo Vector 2 to opona całoroczna klasy premium przeznaczona do samochodów dostawczych, które głównie poruszają się w warunkach miejskich. Bieżnik został uformowany z nowoczesnej mieszanki gumowej o uniwersalnych właściwościach, która zachowuje odpowiednią elastyczność zimą oraz sztywność latem. Komputerowo zoptymalizowana rzeźba zapewnia wysokie osiągi w każdych warunkach atmosferycznych. Ponadto oferuje długie przebiegi.

Model Goodyear Cargo Vector 2 znalazł się, jako oryginalne wyposażenie (OE) w wielu amerykańskich samochodach dostawczych. Z powodzeniem może być również stosowana w lekkich samochodach dostawczych i furgonetkach nowej generacji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej rzeźby, opona bardzo dobrze współpracuje z elektronicznymi systemami bezpieczeństwa. Jej niekwestionowaną zaletą jest odporność na szeroki zakres temperatur oraz wszechstronne właściwości, czego potwierdzeniem jest oznaczenie „M+S” (mud + snow) umieszczone na ścianie bocznej. Aby uzyskać takie parametry do produkcji opony Goodyear Cargo Vector 2 zastosowano innowacyjną mieszankę gumową z dodatkiem krzemionki i polimeru kauczukowego. Dzięki temu opona może być stosowana przez cały rok. Ponadto płaski profil o dobre wyważenie gwarantuje długie przebiegi. W efekcie opona jest stosunkowo tania w eksploatacji. Aby poprawić trakcję na mokrej i zaśnieżonej drodze konstruktorzy zastosowali śniegu, w oponie szerokie rowki wzdłużne, które umożliwiają sprawne usuwanie wody i błota pośniegowego na boki. Jest to skuteczne zabezpieczenie przed aqua i snowplaningiem. Pochylone pod specjalnym kątem klocki bieżnika o ostrych krawędziach zapewniają stały kontakt z podłożem, wysoką przyczepność oraz krótką drogę hamowania. Sztywne stalowe opasanie wewnątrz bieżnika redukuje ryzyko odkształceń i uszkodzeń spowodowanych dużym obciążeniem.

Goodyear Tire and Rubber Company to trzeci pod względem obrotów i rocznej produkcji producent opon i gumy. Koncern dostarcza modele do przemysłu samochodowego, lotniczego, wyścigów rajdowych, a także ciężkich maszyn przemysłowych. Firma powstała w 1898 roku. Obecnie posiada ponad 60 zakładów produkcyjnych w 26 krajach na wszystkich kontynentach.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.