gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Wtorek 27.02 8.00 - 20.00
Środa 28.02 8.00 - 20.00
Czwartek 29.02 8.00 - 20.00
Piątek 01.03 8.00 - 20.00
Sobota 02.03 8.00 - 16.00
Niedziela 03.03 nieczynna
Poniedziałek 04.03 8.00 - 20.00

Goodyear Eagle RS-A

opony Goodyear Eagle RS-A

Goodyear Eagle RS-A

Ocena: 4,4 / 6,0 1111400 Ilość opinii 1
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear Eagle RS-A

Sprawdź ofertę opon Goodyear Eagle RS-A w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear Eagle RS-A

Goodyear Eagle RS-A to opona letnia klasy premium przeznaczona do samochodów osobowych wysokiej i średniej klasy, wyposażonych w silniki o dużej mocy i pojemności. Opona gwarantuje dobrą kierowalność nawet przy ekstremalnych prędkościach. Jej zaletą jest również atrakcyjny wzór bieżnika i ściany bocznej, który pasuje do sportowej linii szybkich aut.

Opona Goodyear Eagle RS-A została wyposażona w unikalną, asymetryczną rzeźbę, która umożliwia optymalne rozłożenie nacisków działających na powierzchnię bieżnika. Dzięki temu opona zużywa się równomiernie, gwarantując tym samym długie przebiegi oraz zachowanie swoich wyjątkowych właściwości na długi czas. Za bezpieczeństwo podczas jazdy na mokrej drodze odpowiadają cztery szerokie kanały obwodowe, które zapewniają szybkie osuszanie bieżnika. W połączeniu z bocznymi rowkami uzyskano efektywne odprowadzanie wody na boki oraz zredukowano ryzyko wystąpienia zjawiska poślizgu hydrodynamicznego. Bieżnik został wykonany z wysokiej jakości mieszanki gumowej, która w znacznym stopniu poprawiła ogólne właściwości trakcyjne. Jednym z komponentów mieszanki jest Silica, która gwarantuje lepsze trzymanie się drogi podczas jazdy na mokrej drodze. Ponadto komponent zwiększa odporność tworzywa na wysokie temperatury. Sztywne opasanie oraz dodatkowa warstwa gumy na barkach zapewniają ochronę przed odkształcaniem się profilu opony pod wpływem oddziaływania siły odśrodkowej. Specjalny, zaokrąglony kształt barków gwarantuje płynne sterowanie oraz zwiększa stabilność jazdy na wprost.

Firma Goodyear Tire and Rubber Company powstała w 1898 roku. To trzeci pod względem obrotów i rocznej produkcji producent opon i gumy. Obecnie posiada ponad 60 zakładów produkcyjnych w 26 krajach na wszystkich kontynentach. Koncern dostarcza modele do przemysłu samochodowego, lotniczego, wyścigów rajdowych, a także ciężkich maszyn przemysłowych.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.