gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 21.07 nieczynna
Poniedziałek 22.07 8.00 - 20.00
Wtorek 23.07 8.00 - 20.00
Środa 24.07 8.00 - 20.00
Czwartek 25.07 8.00 - 20.00
Piątek 26.07 8.00 - 20.00
Sobota 27.07 8.00 - 16.00

Goodyear EAGLE F1 GSD3

opony Goodyear EAGLE F1 GSD3

Goodyear EAGLE F1 GSD3

Ocena: 5,0 / 6,0 111110 Ilość opinii 473
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear EAGLE F1 GSD3

Sprawdź ofertę opon Goodyear EAGLE F1 GSD3 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear EAGLE F1 GSD3

Opona Goodyear Eagle F1 GSD3 to typ opony letniej wysokiej klasy tzw. „premium”. Opona Goodyear Eagle F1 GSD3 stworzona została przez koncern Goodyear w wyścigowej technologii Eagle. Poprzez zmodyfikowanie wzoru bieżnika podczas jazdy na suchych nawierzchniach opona Goodyear Eagle F1 GSD3 pozwala na osiągi zbliżone do opon rajdowych, należących do typu slick. Opony Goodyear Eagle F1 GSD3 zapewniają wysoki komfort jazdy oraz chronią przed zjawiskiem aquaplaningu.

Opona Goodyear Eagle F1 GSD3 wyposażona jest w wykonany w technologii V-TRED bieżnik kierunkowy. Opona Goodyear Eagle F1 GSD3 zapewnia perfekcyjną kontrolę trakcji na mokrej nawierzchni oraz polepszoną przyczepność i stabilność w trakcie jazdy z maksymalną prędkością. Opona Goodyear Eagle F1 GSD3 zapewnia wysokie osiągi i styl jazdy porównywalny do slicków rajdowych. Producenci pokusili się o zastosowanie płaskiego profilu o nieco zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu osiągnięto dużą powierzchnię styku opony z podłożem i równomierne rozłożenie nacisku. Opona Goodyear Eagle F1 GSD3 wyposażona została w centralne, ciągłe żebro zapewniające dokładne sterowanie. Ruchy kierownicy wykonywane przez osobę kierującą samochodem są szybko i dokładnie przekazywane na drogę, co pozwala na dynamiczne manewrowanie. Duże krawędzie opon Goodyear Eagle F1 GSD3 pozwalają ustabilizować tor jazdy i dają dobrą, boczną przyczepność. Poprzez wzmocnienie struktury boków opony i zastosowanie specjalnej nylonowej opaski w wewnętrznej części bieżniki zabezpieczono profil opony przed odkształcaniem, natomiast zastosowana mocna stopka gwarantuje idealne przyleganie opony do felgi. Bezpieczna jazda na mokrych nawierzchniach jest możliwa dzięki szerokim rowkom wychodzącym poza obrys opony – skutecznie osuszają one oponę i chronią ją przed aquaplaningiem. Kolejną zaletą opony Goodyear Eagle F1 GSD3 jest jej sportowy wygląd, podkreślający jej osiągi – nic więc dziwnego, że cieszy się ona popularnością pośród miłośników szybkiej jazdy i tuningu.

Opona Goodyear Eagle F1 GSD3 jest nowoczesną radialną oponą, przeznaczoną na sezon letni. Zalicza się ona do segmentu wysokiej wydajności (high performance). Jest specjalnie zaprojektowana do samochodów z klas wyższej i średniej, charakteryzujących się dużymi pojemnościami i mocami silnika, a także do luksusowych coupe oraz sedanów. Opona Goodyear Eagle F1 GSD3 jest produktem idealnym dla każdego kierowcy ceniącego sobie sportowe osiągi, niezależnie od warunków atmosferycznych oraz precyzje podczas prowadzenia auta.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.