Opinia użytkownika: opony warte plecenia, w zamian 2 szt firmowych opon mamy 4 w tej samej cenie i bardzo podobnej jakości. Polecam serwis oponeo, ponieważ sami sie zgłosili do mnie po pewnym czasie od zakupów o udzielenie opinii dotyczących opon. Dzięki temu mamy pewność że opinia jest rzetelna, a nie ktoś, kto opon nigdy nie miał wypisuje sobie co przyjdzie mu do głowy, nie mając pojęcia o czym pisze. Zawsze opinie użytkowników traktowałem z przymrużeniem oka, bo nie wiadomo kto je pisał, tutaj na opiniach użytkowników można polegać ponieważ są sprawdzeni. POLECAM