Opinia użytkownika: Wybrałem oponę 225/45 R17 Zeetex i jak najbardziej polecam. Pomimo tego, ze made in china, to opona jest w porządku. Prosta w momencie zakładania i wyważania, trzyma się drogi lecz troszkę hałasuje. Na jazdę w większości po mieście w 100% wystarczająca. Opony jeżdzily w BMW 316 E46. Za taka cenę nie warto kupować używanych. Pozdrawiam i przyczepności dla wszystkich!