Opinia użytkownika: Niestety, Zeetex HP102 to bardzo słaba opona. Źle wykonana i trudna do wyważenia. Beznadziejne zachowanie na mokrym. Na suchym strasznie kiepskie prowadzenie i złe tłumienie nierówności.
Kosztuje mało, ale nie jest warta nawet tych pieniędzy. Jeździłem na wielu oponach, ale tak złej jeszcze nie miałem. Stanowczo odradzam.