Opinia użytkownika: Oponki na pierwszy rzut oka wyglądają rasowo i robią wrażenie. Jednak, ponieważ są z niższej półki cenowej i produkowane w chinach mają swoje wady. Pierwsze problemy pojawiają się przy jeździe z prędkością ok. 50 i 100 km/h. Da się odczuć lekkie "wibracje" karoseryjne -nie są one dokuczliwe przy pokonywaniu niewielkich odległości ale podczas jazdy autostradą przy prędkości powyżej 120km/h jest to dość niekomfortowe. Jeżeli ktoś szuka tanich opon do użytku codziennego w warunkach miejskich to śmiało można je kupić, Jeżeli jednak ktoś pokonuje długodystansowe trasy to lepiej kupić coś lepszego.