Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobre opony w dobrej cenie.
Opinia użytkownika: Polecam, bardzo dobra cena do jakości, i odwrotnie...
Opinia użytkownika: OPONY SPISUJĄ SIE ŚWIETNIE.
Opinia użytkownika: Opony założone latem przejechały prawie 10000 kilometrów i zasługują na pochwałę.
Opinia użytkownika: bardzo dobre opony nie slucham co ludzie pisza tylko kupilem i jestem bardzo zadowolony
Opinia użytkownika: Jak do tej pory opony spisują się świetnie godne polecenia osobom które tak jak ja preferują spokojną jazdę w mieście jak i po za nim
Opinia użytkownika: Jak najbardziej polecam opony. Lepiej kupić budżetowe co roku niż używane pięcio letnie - większe bezpieczeństwo
Opinia użytkownika: Polecam opony Zetex, gdyż po raz pierwszy używajac opon tej firmy poznałem komfort jazdy oraz to, że są na dlugie lata. Opony Zetex to przede wszystkim komfort i bezpieczenstwo jazdy w roznych warunkach.
Opinia użytkownika: Jeździłem już na wielu rodzajach opon oraz z różnych firm. Zeetexy w porównaniu do innych opon biorąc pod uwagę jeszcze cenę wygrywają w 100% :-)
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone