Opinia użytkownika: Przed sezonem stanąłem jak niejeden kierowca przed dylematem komplet używek, czy nowe ale trochę tańsze opony. Po namowie kolegi zdecydowałem się na opony firmy zeetex. Po zakupie trochę miałem mieszane odczucia po przeczytaniu większości komentarzy. Fakt na mokrym zrywają przyczepność, ale jeżeli się tylko tego chce. Przy normalnej - nie wariackiej jeździe ta opona w zupełności zdaje egzamin. Wiadomo, mając na feldze najwyższej klasy oponę też można wpaść w poślizg, a potem mieć pretensję do wszystkich tylko nie do siebie. Moje auto ma 180 KM i przy szerokości opon 245 na suchym asfalcie trzyma się drogi jak przyklejone. W wulkanizacji nie usłyszałem ani jednego komentarza na temat tego, że to jakiś chinol itp. Co lepsza oponki wyważyły się od razu, bez najmniejszego problemu. Wcześniejsze opony jakie miałem to Goodyear Eagle F1 i pod koniec swojego żywota nie miały nawet w 30% nie dorównywały właściwościami Zeetexom... A jednak to była opona z górnej półki... Podsumowując - jeżeli do dyspozycji ktoś ma okrojony budżet i waha się pomiędzy markowymi używkami a nowymi budżetowymi Zeetexami zdecydowanie namawiam do tej drugiej opcji. Zawsze to nowa guma, która wytrzyma o te kilka sezonów więcej...