Opinia użytkownika: Tylne kupiłem troszkę wcześniej i są głośniejsze do tych przednich, spowodowane zapewne jest tym iż przejechałem kilka tysięcy więcej kilometrów (może to być również spowodowane wadliwymi łożyskami tylnych kół (lecz mechanik upiera że są dobre - przedział głośnego huczenia jest przy 60 i 110 km/h), pomimo tego opony za ta kasę rewelacja, po co przepłacać i wywalać kasę na droższe przy normalnej jeździe w zupełności wystarczają. POLECAM