| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
3,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
3,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
6,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Byłem na nich w mrozie i upale-dało się jechać, bo wszystko zależy od dostosownia prędkości do warunków na drodze. Na czeskich autostradach udało misię rozpędzić auto do 200km/h - było OK. Problemy zaczęły się po przejechanych 60000 - hałas, wybrane brzegi poniżej normy, no i przesadziłem docinając je do 70000 (razem auto ma prawie 80000, ale reszta na zimowych), bo w mieście przy 15km/h nawet ABS nie pomógł i kosztował mnie remont kupę pieniędzy !!! Swoją drogą haki holownicze powinny być demontowane tak jak Unii. Wszystkim użytkownikom gorąco polecam zdjęcie nogi z gazu jak się robi mokro przy p6000, nawet jak nie są wyjeżdżone. Teraz spróbuję innych, mam czas do wiosny na decyzję. Szerokiej drogi !!!