| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
2,00 |
| poziom hałasu |
3,00 |
| amortyzowanie |
3,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
2,00 |
| ścieralność |
1,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: spokojny
- pojazd: -
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Na zmianę z zimówkami (prawie 6/6 miesięcy) stttttarłłły się niesamowicie, w ostatnim sezonie nie mogłem na śliskiej nawierzchni ruszyć bez poślizgu, a przy wymianie na zimówki w serwisie pytali mnie, czy nie dostałem mandatu- prawie zupełnie łyse. Przyznaję, że ani razu nie wpadłem poślizg przez pierwsze dwa sezony, później jednak jeździłem znacznie ostrożniej. Wyględ po takim przebiegu katastrofalny- nie wiem czy są to te same opony jak na innych rynkach np. zachodnich, ale mam wrażenie, że Polska jest traktowana specjalnie gorzej. W ASO Fiata te opony są astronomicznie drogie, chyba w cenie Michelin-a
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
4,00 |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
2,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
3,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
3,00 |
| ścieralność |
4,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Opony dostałem niestety razem z samochodem, po zakupie samochodu późna jesienią po 2 tyg. zmieniłem na opony zimowe i jakież było moje zdziwienie wiosną kiedy to letnie opony okazały się dużo głośniejsze, jazda po suchej nawierzchni jest OK, jednak trochę wody na drodze plus koleiny i samochód przy prędkości powyżej 80 km/h jedzie gdzie chce, nie mogę się doczekać kiedy będą nadawały się do wymiany, nie polecam tych opon i proszę o włożenie między bajki opini o oponach które były ostro testowane na mokrej nawierzchni z hamowaniem włącznie, kiedy nawet ABS się nie włącza, pzdr. wszystkich rozsądnych użytkowników tych oponek