gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 27.06 8.00 - 16.00
Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00

Testy opon samochodowych Pirelli P6000 - Strona 23

Ocena łączna opon Pirelli P6000

Ocena łączna:

3,95 (ilość opinii: 224)
111100
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,50
poziom hałasu 3,30
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 4,50
mokra nawierzchnia 3,35
jazda po śniegu i lodzie 2,00
jazda w błocie pośniegowym 1,85
opory toczenia 3,75
ścieralność 3,55
awaryjność -
Kup opony Pirelli P6000

Opinie użytkowników opon Pirelli P6000

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 1,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 2,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Arnold:1,501500000

Opinia użytkownika: Najgorsze jakie miałem.UWAGA NA PIASEK NA ASFALCIE.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 1,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 1,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 1,00
ścieralność 1,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
:1,00100000

Opinia użytkownika:

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 1,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 1,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 1,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
wojtek:1,00100000

Opinia użytkownika: to okropne badziewie !!! nie wiem jak ford mógł mi założyć coś takiego w samochodzie z tak dopracowanym układem jezdnym; opony są głośne, głośniejsze od zimówek (Goodyear UGW3) a to jeszcze mi się nie zdarzyło; ponieważ pod ciężkim dieslem dość szybko się ścierają a zaczęły bić po 10.000km zamieniłem przy okazji wyważania przód z tyłem - no i okazało się, że ząbkują i hałas jest taki jak bym jechał ze zużytymi łożyskami ! koszmar, do tego zacząłem przy małych prędkościach wyraźnie wyczuwać ruchy kierownicy a serwis powiedział, że to dlatego bo opony biją po owalu czyli po prostu nie są okrągłe - dodam, że nie były nigdy zdejmowane z alufelg bo na nich odebrałem auto; podsumowując odradzam zdecydowanie te opony to pomyłka niegodna marki, która szczyci się tyloma tytułami mistrzowskimi w WRC!!!

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 2,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 1,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 2,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
PiotrPZ:1,00100000

Opinia użytkownika: Opony po 50 tys km prawie łyse, strasznie huczą. Zrobiły sie tak twarde, ze nie mozna kierownicy utrzymac ( po zmianie na zimowe prowadzi sie jednym palcem ), na mokrym i suchym abs ma co robić. To chyba najgorsze opony z mozliwych, może jako nowe są ok, ale po 3 latach i 50 tys km nadają sie tylko do spalenia.

221 - 224 z 224 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.