Ocena łączna:
Opinia użytkownika: ogulnie dobrze się prowadzi trochę głośne piszcza na ostrych zakrętach
Opinia użytkownika: Na mokrym bardzo zdradliwe (śliskie), można zapomnieć o "sprawnym" ruszaniu i hamowaniu. W miarę zużywania, zaczęły strasznie piszczeć na zakrętach. Zimą nie sprawdzałem.
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: zaskoczony jestem slabą przyczepnością na suchej nawierzchni
Opinia użytkownika: Nigdy w życiu nie kupię opon Pirelli. Poślizgnąłem się na łuku drogi i miałem wypadek. Opony są bardzo śliskie.
Opinia użytkownika: Opony jak za tę cenę bardzo nieudane. Na mokrym fatalne. Na plus to, że są ciche. Podsumowując za tę cenę (nawet niższą) jest wiele lepszych opon.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone