Opinia użytkownika: nie kupiłabym drugi raz tych opon. na mokrej nawierzchni samochód się ślizga, przez te opony miałam wiele niebezpiecznych sytuacji i cudem udawało mi się wyhamować przed samochodem, który był przede mną. dla porównania poprzednie, Kleber, zachowywały się o niebo lepiej. nie polecam.