Opinia użytkownika: Nie polecam tych opon, kupiłem je 3 miesiące temu za poleceniem sprzedawcy (wcześniej miałem fabryczne Goodyeary GT2) - nie były najtańsze, ale tuż po założeniu widać było różnice... na nie. Były zdecydowanie głośniejsze niż Goodyeary, o przyczepności nawet na suchej nawierzchni można tylko pomarzyć. Jestem bardzo rozczarowany, lepiej mi się jeździlo nawet na łysych oponach GT2 niż na nowiutki Pirelli.
Ale najważniejsze - po niecałych 3 miesiacach użytkowania - pojawił się wielki bąbel z boku opony... dodam że nie wjeżdżam na krawężniki ani nie najeżdżam na dziury, jestem zdecydowanie spokojnym kierowcą.
Jak dla mnie - opony nic nie warte.