Opinia użytkownika: Opony są dość głośne! Na mokrej nawierzchni nie spisują się najlepiej. Przejechałem na nich ponad 40 tyś. km (2 sezony, bez zim) co zaowocowało dość znacznym zużyciem bieżnika oraz dziwnymi drganiami w kierownicy, których nie wyeliminowało wyważanie i zamiana opon miejscami. Zdecydowanie w tej cenie można znaleźć coś lepszego!