Opinia użytkownika: poprzednio mialem Micheliny. Wytrzymały 70 tyś.km. Jedyna różnica w porównaniu z poprzednimi to taka że Pirellki są minimalnie głośniejsze. Pełne porównanie będę miał jak przejadę 70 tyś.km. I jeszcze jedno spostrzeżenie, większość kierowców obwinia za złe zachowanie na drodze swoje opony, zapominając o złym stanie swoich amortyzatorów, nie wspominając już, że niejednokrotnie samochód jest powypadkowy i każde koło podąża w inną strone. Również rodzaj nawierzchni po której jedziemy ma wpływ na głośność opony, jej przyczepność i wytrzymałość. Stąd tak różne opinie na temat jednego produktu. Najpełniejsza ocena jest wtedy kiedy porównamy je z poprzednimi oponami na jakich jeździliśmy tym samochodem. pozdrawiam wszystkich.