Opinia użytkownika: Ludzie nie wiem co jest? po ich założeniu i przejechaniu 400 km zaczeło drgać na kierownicy przy około 100 - 110 km/h. ponownie wyważyłem opony. Nie przyniosło to poprawy. Sprawdziłem w stacji diagnostycznej zawieszenie, w wulkanizacji felgi, wszystko jest ok. Pan z wulkanizacji stwierdził że to biją opony. Reklamuję je. Ogólnie klapa. Dałem się podpuścić niskiej cenie. Zobaczymy co powiedzą w reklamacji. Opony są poprostu jakieś krzywe