Opinia użytkownika: Opony kupiłem rok temu i od samego początku były z nimi problemy. Strasznie delikatne mają boki a po kilku miesiącach zaczęły pękać i robić sie w nich szczeliny ze uchodziło powietrze i zmuszony byłem założyć dętkę bo sie nie dały naprawić. najciekawsze było to jak jechałem na trasie Gdańsk - Rzeszów 22.04.07 i opona w rejonie Płońska mi strzeliła i wyszły z niej druty. Skandal, roczne opony a takie slabe. Nie chce mi sie nawet reklamować tego i tracić pieniądze na wysyłki itd wolałem je wyrzucić i zapomnieć raz na zawsze. Inny użytkownik tez chyba cios wcześniej pisał że mu boki popękały i uciekało mu powietrze dlatego stanowczo odradzam i jest to wyrzucenie pieniedzy w błoto.