Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Fajne oponki na zimę, sprawdzają się w minusowych temp max do +5 st. C powyżej robią się za miękkie.
Opinia użytkownika: To są już któreś z kolei nokiany i wiem czego się po nich spodziewać. Godne polecenia
Opinia użytkownika: Jestem zadowolona.
Opinia użytkownika: Opony polecam, jedyna wada to glośność.
Opinia użytkownika: Ogólnie opona OK.
Opinia użytkownika: Trochę za mało kilometrów nimi zrobiłem, aby je oceniać. Jak tylko przyjdzie prawdziwa zima, to ocenię ponownie.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre. Miłe zaskoczenie jeżeli chodzi o hałas. Naprawdę nie czuję różnicy między letnimi i zimowymi oponami. Na mokrej i ośnieżonej nawierzchni radzą sobie bardzo dobrze.
Opinia użytkownika: Godna polecenia, świetne stosunek jakości do ceny.
Opinia użytkownika: Opona warta swojej ceny. Poza dobrymi parametrami i dobrym zachowaniem w warunkach zimowych ma jedną dla mnie najważniejszą cechę - jest bardzo cicha.
Opinia użytkownika: Opona dobra radzi sobie w każdych warunkach zimowych. choć nie warto ignorować znaków mówiących o założeniu łańcuchów na drogach górskich o ostatniej kategorii odśnieżania.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone