Opinia użytkownika: Opony zakupione ze względu na dobre oceny, stosunkowo atrakcyjną cenę oraz chęć zaufania oponie z kraju słynącego z bardzo trudnych warunków drogowych (szczególnie zimą). Warto dodać że zawieszenie mojego samochodu jest dość mocno zużyte a to bezsprzecznie ma ogromne znaczenie przy np.hamowaniu.
Oponę po jednym sezonie oceniam jako dobrze trzymającą w zakrętach, stosunkowo cichą i na pewno komfortową. Jazda na tych oponach to przyjemność. Jeżeli chodzi o hamowanie to miałbym pewne zarzuty bo na suchej nawierzchni udało mi kilka razy poczuć załączony ABS ale tak jak pisałem może to wynikać ze złego stanu zawieszenia oraz tego iż droga na której hamowałem była bardzo nierówna. Słaba zima nie pozwoliła mi na przetestowanie opony w dużym śniegu. Ogólnie bez zarzutów. Brak uszkodzeń i zużycia. Opona na pewno dobra do dobrych samochodów.